Reference

Eynav Levi

Adam was a great agent, made everything transparent and really gave the feeling that you can count on him.He also demonstrated great knowledge of the market and had some good advices. Also I would point out that everything was made very proffesionally and organized. 5 stars is an understatement for the kind of real estate agents in the region, not to mention that he is among the only ones who knows English very well and makes everything accessible when dealing with the Czech language and birocracy.

Eynav Levi

Jana Kalová

Dobrý den. Chtěla bych vám poděkovat za skvělý prodej bytu. Váš přístup je velice profesionální. Měl jste s tím spoustu starosti. Doporučím vás známým, kteří budou tyto služby potřebovat. Jsem ráda, že jsme využili vaši realitní kancelář . Ještě jednou velké díky. S pozdravem Jana Kalová

Jana Kalová

Nella Šitavancová

Pana Šimoníka doporučuji všemi deseti! Rychlé jednání, naprosto lidský a milý přístup, služby pana Šimoníka se nedají srovnávat s běžnými RK, se kterými mám jen špatné zkušenosti. Zde mate jistotu 100% spokojenosti na všech stranách. Děkuji moc za spolupráci.

Nella Šitavancová

David Novák

Zprostředkování prodeje nemovitosti přes p. Adama Šimoníka bylo skvělým rozhodnutím. Služby na vysoké úrovni, profesionálně zpracované prezentace, cenový odhad, komunikace s kupujícími, vypracování všech smluv. Osobně, rychle, od začátku do konce nás prodejem provedl. A to i v době, kdy trh s nemovitostmi není zrovna v nejvyšších otáčkách.

Michaela Bachanová

Chtěla bych mnohokrát poděkovat za profesionální přístup Vaši realitní kanceláře. Díky Vaší profesionalitě a nasazení se nám podařilo prodat dům v daleko kratším čase, než jsme předpokládali. Rychlost prodeje byla neuvěřitelná. S Vašimi službami jsme byli nadmíru spokojeni. Neměli jsme s tím žádnou práci. Oceňuji způsob prezentace a ochotu kdykoli zodpovědět veškeré naše dotazy. Celý proces převodu proběhl bez problému a dle domluveného časového horizontu. Pan Šimoník byl vždy ochotný poradit, pomoci a pečlivě a trpělivě vysvětlit vše potřebné, navíc pokaždé dorazil v dobré náladě. S panem Šimoníkem se rozhodne nudit nebudete, je to člověk na správném místě, který má jako bonus vynikající smysl pro humor. Takže vřele doporučuji a my děkujeme. Přejeme celému kolektivu pevné zdraví.

Michaela Bachanová

Bedřiška Stříteská

Děkujeme panu Adamu Šimoníkovi za 100% profesionální přístup prodeje bytu. Pan Šimoník a jeho tým se o všechno perfektně postaral. Naprosto skvělá komunikace a vždy okamžitá zpětná vazba na jakýkoliv dotaz. V porovnání s jednou největší realitní kanceláří v ČR se kterou jsme prodávali a kupovali dva domy se to nedá srovnat. Adame k Vám by se měli jezdit učit, jak má vypadat profi přístup ke klientovi. A upřímně řeknu, nesahají Vám ani po kotníky. Všude Vás vřele doporučujeme a ještě jednou za vše velice děkujeme. Přejeme Vám jen samé spokojené klienty a mnoho dalších prodaných bytů a domů. S pozdravem Stříteská Bedřiška

Bedřiška Stříteská

Radka Škrobánková

Musím z celého srdce poděkovat realitnímu makléři Adamu Šimonovi za profesionální práci a nejlepší přístup jaký jsem kdy zažila. Je vidět, že své v práci dává celé srdce. Jeho ochota nezná mezí ,takových makléřů kdyby bylo více. Za mě můžu říci že jsem poznala toho nejlepšího makléře , který si zaslouží velké uznání. Adame ještě jednou velice moc děkuji. A jsem ráda že jsem vás poznala, jste skvělý člověk. Přeji Vám co nejvíce úspěchů v pracovním i v osobním životě. Zasloužíte si to. Radka Škrobánková

Radka Škrobánková

Ruzhovorka

Při zprostředkování prodeje mého bytu, jsem byla maximálně spokojená s profesionálním přístupem pana Šimoníka, s jeho ochotou vše bezodkladně a srozumitelně vysvětlit, s jeho vstřícností a přátelským jednáním. Doporučuji bez výhrad každému, kdo zamýšlí prodávat či kupovat nemovitost.

Jonathon Lee

Adam is a very friendly and helpful real estate agent. He always responded very quickly to any messages and was always willing to go out of his way if there were any issues. I would certainly recommend Adam if you're looking for a place to live in Olomouc.

Jonathon Lee

Aďa Hrnčárková

Spolupráce s panem Šimoníkem byla skvělá. Rychlá a příjemná domluva, ať už při prohlídce či při samotném předávání bytu. Vše proběhlo bez starostí a komplikací. Moc doporučujeme.

Hana Peštová

Chtěla bych i já napsat naší zkušenost s panem Šimoníkem. Pana Šimoníka jsem dostala na doporučení, aby nám nejdříve pomohl s nemovitostí, kterou jsme chtěli koupit. Chtěla jsem tam profesionála, který je ve svém oboru kovaný. Po té nám i pomohl s prodejem našeho bytu, kde si vyhrál opravdu s každým detailem. Takovou krásnou propagaci, jsem u nás, v našem městě ještě neviděla a taky díky vedení toho zkušeného realitního makléře se ten byt prodal velice rychle a dovolím si říci, že byly spokojení všichni. Pokud budete hledat někoho ať už z důvodu prodeje své nemovitosti nebo budete hledat nemovistost novou, určitě si na to vyberte pana Šimoníka. Moc moc děkujeme ještě jednou.

Hana Peštová

Iveta Nádvorníková

Za mě je pan Šimoník třída mezi makléři. Měli jsme složitou situaci a vždycky nám poradil, pomohl, zařídil, opravdu to se mnou neměl lehké. Nemovitost nám prodal pro nás v rekordním čase a ještě za vyšší cenu, než jsme měli dohodnuto. Jsem hrozně ráda, že jsem nemovitost svěřila právě jemu. Za mě prostě NEJLEPŠÍ PAN MAKLÉŘ a ještě jednou moc děkuji za všechno.

Iveta Nádvorníková