O mně

Společně prodáme vaši nemovitost výhodně a bez starostí

Pojďte se seznámit. Jsem Adam Šimoník – váš certifikovaný realitní specialista. Pomůžu vám s výhodným prodejem i pronájmem nemovitosti v Olomouci a přilehlém okolí, kde už mám více než 200 spokojených klientů. Pusťte si krátké video, ať se vám můžu v rychlosti představit, než si na schůzce potřeseme rukou osobně.

Realitní specialista z Olomoucka s dokonalou znalostí regionu

Adam Šimoník

Pocházím z Olomouce, odkud jsem se na 11 let vydal „na zkušenou“ do světa – Kanady, Nového Zélandu, Francie i Rakouska. Vábení malebné Olomouce se ale nedá dlouho odolávat, a proto už přes 4 roky zase bydlím, prodávám nemovitosti a vychovávám potomka v rodném kraji.

Právě dokonalá znalost místního realitního trhu je jedna z mnoha předností, které vám nabízím. Chcete výhodně prodat nemovitost? Sháníte solidního a prověřeného nájemníka? Teď už víte, na koho se obrátit.

Při každé spolupráci si zakládám na špičkovém servisu, osobním přístupu a moderní prezentaci nemovitosti. Kvalitu nabízených služeb dokládá i více než 200 spokojených klientů, kterým plním přání ze světa realit už od roku 2018.

Chápu, že rozumní lidé obvykle nechtějí svěřit prodej nemovitosti prvnímu realitnímu makléři, kterého potkají. Pokud si vyberete správného specialistu, získáte z úspěšného obchodu více peněz a vyhnete se starostem. Proto mi dovolte, abych vám dal ještě jednu záruku odbornosti a spolehlivosti.

Už dvakrát jsem se stal celorepublikovým vítězem prestižní ankety Realiťák roku. Kromě toho dlouhodobě držím i titul nejlepšího realitního makléře Olomouckého kraje.

Tak co, pustíme se do práce? Ať už budeme o společných projektech mluvit v českém, anglickém nebo polském jazyce, věřím, že vždy najdeme společnou řeč.

Jako úspěšný odborník na reality často mluvím i v médiích:

Rád s vámi a s ostatními realitními makléři sdílím bohaté zkušenosti, názory na světové trendy, osobní postřehy i zábavné historky „z natáčení“.

 

Zakládám si na:

 • Osobním přístupu
  Poskytnu vám realitní služby přesně na míru vašim potřebám.
 • Kvalitě služeb
  Beru radši méně zakázek, abych se mohl každé věnovat na 100 %.
 • Spolehlivosti
  Na čem se společně dohodneme, to vždycky platí.
 • Spokojenosti zákazníků
  Máte speciální přání? Udělám všechno pro vaši spokojenost.
 • Profesionalitě
  Není náhoda, že vítězím v prestižní anketě Realiťák roku.
 • Na týmu odborníků
  Spolupracuji s advokáty, markeťáky, kameramany a dalšími specialisty.

Chcete výhodně prodat nemovistost? Napište mi.
Společně nalezneme ideální řešení.

*
*
*
lname: phone: