Chci pronajmout nemovitost

Více peněz, méně starostí. Společně najdeme ideálního nájemce pro vaši nemovitost

Chcete konečně solidního nájemníka, který platí včas, neničí interiér a zachová vaše dobré vztahy se sousedy? Se mnou snížíte riziko špatného výběru na minimum. Doporučím vám správnou částku za pronájem, zastoupím vás na prohlídkách nemovitosti a ve spolupráci s advokátním oddělením se postarám i o kompletní právní servis.

 

118+

doporučení od spokojených klientů

600+

klientů s poptávkou

358+

realizovaných obchodů od roku 2018

Nenechte nic náhodě. Správně napsaná smlouva vám ušetří hromadu starostí

Ústní dohoda je sice nádherná věc, ale není náhoda, že se říká: „Co je psáno, to je dáno.“ Bohužel i smlouva z internetu může mít v sobě spoustu trhlin a nedostatků. Proto nechávám nájemní smlouvy pro své klienty vždycky zpracovat u specialistů z advokátní kanceláře. Díky tomu máte 100% jistotu, že bude doopravdy chránit vaše práva.

Spolehlivého nájemce vám najdu díky:

 Za všech okolností si zakládám na profesionalitě, spolehlivosti a osobním přístupu.

Před doporučením prověřím exekuce a insolvence

Pomocí spolehlivého nástroje ověřím, jestli ideální kandidát na nájemce náhodou není zatížený exekucí nebo insolvencí. Postarám se zkrátka o všechno. Na vás už zůstane jenom poslední povinnost. Podepsat nájemní smlouvu s vybraným člověkem.

Co o spolupráci říkají klienti?

Markéta Šlézarová

S panem Šimoníkem spolupracuji již 3 roky a díky jeho exkluzivním prezentačním nástrojům a technologiím vždy najde do mého bytu spolehlivého nájemníka, který odpovídá mým představám. Vážím si jeho profesionálního přístupu a hlavně rychlosti při zprostředkování celého procesu pronájmu. Spolupráce s ním mi nejen usnadnila život, ale také ušetřila čas a zbavila mě stresu, který bývá často spojený s hledáním spolehlivého nájemce. Za mne nemůžu říct tedy jinak než, že doporučuji všem.

Markéta Šlézarová

Michaela Fraňková

Musím ocenit profesionální přístup při pronájmu bytu. Spolupráce probíhala bez komplikací,s maximálním nasazením a snahou vyhovět všem mým požadavkum̊ (kterých nebylo málo).Jde vidět,že pan Šimoník své práci rozumí a že ho baví. Doporučuji a ještě jednou děkuji.

Michaela Fraňková

Lenka Srncová

Ne jen že spolupráce s Adamem byla naprosto profesionální, lidská a jeho osobitý přístup dal všemu hladký průběh, tak mi pomohl splnit si sen a za to jsem mu opravdu vděčná. Jako realitní makléř naprostá jednička a jako člověk naprostý sympaťák. 11 z 10 a vřele doporučuji. 

Lenka Srncová

Zaujaly Vás mé služby? Kontaktujte mě!

*
*
*
lname: fname: phone: