Chci prodat nemovitost

Společně prodáme vaši nemovitost rychle, bez starostí a za výhodných podmínek

Osobně se postarám o úspěšný prodej vaší nemovitosti od A až po Z. Nabídnu vám odhad ceny, společně s týmem odborníků na prezentaci uděláme z vašeho bytu i domu hvězdu realitního trhu a specialisté z advokátního oddělení zařídí kompletní právní servis. Pokud chcete výhodně prodat dům, byt, chatu, nebo komerční prostory, jste na správné adrese.

 

118+

doporučení od spokojených klientů

600+

klientů s poptávkou

358+

realizovaných obchodů od roku 2018

Svěřte prodej nemovitosti do rukou toho nejlepšího – Realiťáka roku 2019 a 2021

Uvědomte si, že se jedná o důležitý krok ve vašem životě. Když si vyberete správného realitního specialistu, dostanete za vaši nemovitost klidně i o stovky tisíc korun více. Koupíte si za peníze „navíc“ nové auto? Vyrazíte na luxusní dovolenou? Jako dvojnásobný celorepublikový vítěz prestižní ankety Realiťák roku vám dávám záruku, že vaši nemovitost prodám za nejvýhodnějších podmínek.

Za vyšší cenu prodávám díky:

Za všech okolností si zakládám na profesionalitě, spolehlivosti a osobním přístupu. 

Co o spolupráci říkají klienti?

Hana Peštová

Chtěla bych i já napsat naší zkušenost s panem Šimoníkem. Pana Šimoníka jsem dostala na doporučení, aby nám nejdříve pomohl s nemovitostí, kterou jsme chtěli koupit. Chtěla jsem tam profesionála, který je ve svém oboru kovaný. Po té nám i pomohl s prodejem našeho bytu, kde si vyhrál opravdu s každým detailem. Takovou krásnou propagaci, jsem u nás, v našem městě ještě neviděla a taky díky vedení toho zkušeného realitního makléře se ten byt prodal velice rychle a dovolím si říci, že byly spokojení všichni. Pokud budete hledat někoho ať už z důvodu prodeje své nemovitosti nebo budete hledat nemovistost novou, určitě si na to vyberte pana Šimoníka. Moc moc děkujeme ještě jednou.

Hana Peštová

Iveta Nádvorníková

Za mě je pan Šimoník třída mezi makléři. Měli jsme složitou situaci a vždycky nám poradil, pomohl, zařídil, opravdu to se mnou neměl lehké. Nemovitost nám prodal pro nás v rekordním čase a ještě za vyšší cenu, než jsme měli dohodnuto. Jsem hrozně ráda, že jsem nemovitost svěřila právě jemu. Za mě prostě NEJLEPŠÍ PAN MAKLÉŘ a ještě jednou moc děkuji za všechno.

Iveta Nádvorníková

Martina Smékalová

Se službami pana Adama Šimoníka jsem byla nadmíru spokojena pro jeho flexibilitu a rychlost, s jakou se prodeje mého bytu ujal. Na prohlídky zval jen vážné zájemce, kteří navíc byli schopni vyhovět mé potřebě koupit nemovitost ihned. Pan Šimoník se skvěle orientuje na trhu s nemovitostmi, odhadl, jak se budou vyvíjet ceny bytů, a tak dokázal ten můj prodat za vyšší nabídku, než byla ta původní. Každému, kdo potřebuje realitního makléře, bych jej vřele doporučila.

Martina Smékalová

Zaujaly Vás mé služby? Kontaktujte mě!

*
*
*
phone: lname: email: