Exkluzivní prodej stavebního pozemku (3288 m²) Střeň

Exkluzivní prodej stavebního pozemku (3288 m²) Střeň
4 680 000 včetně právního servisu a provize pro RK Ukázat na mapě Spočítat hypotéku Mám zájem

Popis nabídky

Exkluzivně vám ke koupi nabízíme stavební pozemek v obci Střeň na Olomoucku. Soubor dvou pozemků, které jsou v rámci aktuálního územního plánu určeny k výstavbě rodinného domu, se nachází v okrajové části obce. Vzhledem k jeho rozloze 3288 m² se zde nabízí možnost výstavby dvou rodinných řadových domů nebo jednoho samostatně stojícího domu.
Jedná se o rovinný a slunný pozemek ve velmi klidné lokalitě. V těsné blízkosti pozemku je k dispozici přípojka na inženýrské sítě – vodu, kanalizaci a elektřinu. Obec Střeň nabízí dobrou občanskou vybavenost. Kromě obchodu se smíšeným zbožím, základní a mateřské školy jsou v obci situovány další služby občanské vybavenosti, mezi které patří také například multifunkční venkovní sportoviště s tenisovými kurty a outdoor workout hřištěm, dětské hřiště s lanovkami, vyhlášená místní hospoda a další. Okolí obce je doslova protkáno cyklistickými stezkami, které vedou napříč CHKO Litovelské Pomoraví.
Malebná obec Střeň, která je obklopena lesy, se nachází na strategickém místě vzdáleného cca 19 minut jízdy autem z centra města Olomouce, 13 minut od Litovle a 14 minut od Uničova. Dopravní dostupnost je zajištěna také prostřednictvím autobusové zastávky a železniční stanice. Vyhlášené přírodní koupaliště Náklo je vzdálené pouze 3 Km.
Možnost zajištění nejvýhodnějšího financování nemovitosti lze konzultovat zdarma s naším finančním specialistou.V případě zájmu o bližší informace nebo sjednání prohlídky, prosím, kontaktujte certifikovaného realitního makléře.

Informace o nabídce

Lokalita
OkresOlomouc
Informace o nabídce
Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky0159
Datum aktualizace17.05.2024
Umístění objektuKlidná část obce
Inženýrské sítěVodovod, kanalizace, elektřina
Popis pozemku
KategoriePozemky
Druh pozemkuPro bydlení
Celková plocha m23288
Průkaz energetické náročnosti budovy
Vyhláška264/2020 Sb.
Nabídka se nachází v obci Střeň. Pro upřesnění adresy kontaktujte makléře.

Máte zájem o tuto nemovitost?

Kontaktujte přímo makléře, který ji má na starost.
*
*
*
email: